Во Општината средба со концесионерите на плажите

Утре 17 април во големата сала на општина Охрид со
почеток во 14 часот ќе се одржи средба со концесионерите на плажите.

На средбата ќе се разговара за текот на постапките околу концесионирањето на плажите во пресрет на главната туристичка сезона.

ОХРИД 24

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmail

© Ohrid24.mk. Сите права се задржани.
Текстот не смее да се презема, во целина или во делови без договор со Ohrid24.mk