ВО ЖИВО пренос од фрлањето на чесниот крст во Охрид

Проследете го во живо фрлањето на чесниот крст во водите на Охридското Езеро на линкот во прилог.

ОХРИД 24

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmail

© Ohrid24.mk. Сите права се задржани.
Текстот не смее да се презема, во целина или во делови без договор со Ohrid24.mk