Промоција на книгата „Разбој во времето” од Мирко Томовски во Библиотеката

Утре, 26.6.2018 година (вторник) во 18:00 часот во НУ Библиотека „Григор Прличев“, ќе се одржи промоција на книгата „Разбој во времето” од Мирко Томовски.

Промотори ќе бидат Тоде Илиевски и Зоран Јакимоски, а интерпретатор Марина Икономова-Шокева.

ОХРИД 24

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmail

© Ohrid24.mk. Сите права се задржани.
Текстот не смее да се презема, во целина или во делови без договор со Ohrid24.mk