Наставник паднал од балкон и починал на самото место

Ѓ.Ч. (52) наставник од Велгошти паднал од балкон, во зграда на улица „Методија Шаторлов Шарло“, во Скопје.

Од страна на доктор од Итна медицинска помош била констатирана смрт. Извршен е увид на местото на настанот, се работи на расчистување на случајот.

ОХРИД 24

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmail

© Ohrid24.mk. Сите права се задржани.
Текстот не смее да се презема, во целина или во делови без договор со Ohrid24.mk