Литературна вечер во Охрид со писателот Милан Николиќ

Од НУ Библиотека „Григор Прличев“ – Охрид информираат дека ќе се одржи литературна вечер со писателот Милан Николиќ Изано.

Настанот ќе се одржи во петок, 26 јануари 2018 година со почеток од 17 часот во

ОХРИД 24

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmail

© Ohrid24.mk. Сите права се задржани.
Текстот не смее да се презема, во целина или во делови без договор со Ohrid24.mk