Дебата за издавање под концесија на охридските плажи

На 15 март во големата сала на општина Охрид со почеток во 10 часот е закажана средба по повод издавање под концесија на плажите долж охридското крајбрежје.

„Ги повикуваме сите заинтересирани лица на 15-ти март (четврток), да учествуваат на јавната дебата“, информираат од Општината.

ОХРИД 24

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmail

© Ohrid24.mk. Сите права се задржани.
Текстот не смее да се презема, во целина или во делови без договор со Ohrid24.mk