Автомобил се заби во заштитната ограда на кружниот кај „Охридска банка“

Патнички автомобил марка „Опел корса“ пред малку се заби во оградата кај кружниот тек во центарот на Охрид, во непосредна близина на „Охридска банка“. Неофицијално дознаваме дека во сообраќајката нема повредени лица. Во моментов на местото на настанот трае полицискиот увид.

Наскоро повеќе информации…

ОХРИД 24

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmail

© Ohrid24.mk. Сите права се задржани.
Текстот не смее да се презема, во целина или во делови без договор со Ohrid24.mk